• slider
  • slider
  • slider

Serwis samochodów grupy Volkswagena 

 

VOLKSWAGEN    –    AUDI    –   SEAT   –    ŠKODA

 

Już od 1991 roku prężnie działamy na rynku branżowym dostarczając naszym Klientom usługi związane z naprawą samochodów z grupy Volkswagena. Będąc firmą rodzinną dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać renomę i uznanie naszych Klientów.

W ramach naszych usług obsługujemy Klientów indywidualnych oraz firmy.

Posiadamy solidne doświadczenie, które na początku zdobywaliśmy pracując w autoryzowanym serwisie Volkswagen i Audi. Praktyka, którą zdobyliśmy pozwoliła nam na otwarcie własnego serwisu niezależnego, w którym każdego dnia pracujemy z maksymalnym zaangażowaniem, oferując usługi na najwyższym poziomie, zachowując jednocześnie przystępne ceny. Nasze indywidualne podejście do każdej naprawy oraz rzetelne ustalanie cen, sprawiło, że dziś możemy pochwalić się niezliczoną ilością zadowolonych, polecających nas Klientów.

Kompleksowo zajmiemy się Państwa autem oraz szybko i sprawnie pozbędziemy się każdej usterki. Pracownicy warsztatu to specjaliści o długoletniej praktyce, którzy dzięki szerokiej wiedzy i umiejętnościom stanowią solidną podstawę działania naszego serwisu.

Zapraszamy do współpracy!